İZMİR Hafif yağmurlu
İSTANBUL Parçalı Bulutlu
ANKARA -2° Parçalı Bulutlu

Belediye'den Öğrencilere Takdir Hediyesi

3 Şubat 2016 , Çarşamba


Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, 2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılı'nın ilk döneminde takdir kazanan öğrencileri Balıkesir Çocuk Köyü'ne göndererek ödüllendirdi.

Mustafakemalpaşa genelinde ilk dönem 'takdir belgesi alan 500 öğrenci, belediyenin düzenlediği etkinlikle Balıkesir'e giderek çocuk eğlence merkezinde moral depoladı. Çocuk Köyü gezisinde büyük sevinç yaşayan çocuklara Belediye Başkanı Sadi Kurtulan ve ailelerde eşlik etti. 5 otobüsle Balıkesir'e çıkarma yapan çocuklar, eğlence kompleksindeki çeşitli oyun gruplarında tatilin keyfini çıkardı.

Başkan Sadi Kurtulan, derslerinde başarı kazanan öğrencileri böyle bir etkinlikle hem kaynaştırdıklarını hem de ödüllendirdiklerini söyledi. Kurtulan, "Çocuklar ülkemizin geleceğidir. Cumhuriyetimizin 100. yılına gençlerimizi ve çocuklarımızı her alanda hazırlamak zorundayız. Bu hedefe doğru yol alırken her başarının ödüllendirilmesi gerektiğine inanıyorum. Bu ödül çocuklarımıza gelecek eğitim dönemi için moral olacaktır. Bu merkezi çocuklara kazandıran Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'a ev sahipliğinden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'da Mustafakemalpaşalı çocukları Balıkesir'de ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını söylerken, çocukların iletişim kurarak, eğlenceyi paylaşmalarına olanak sağlayan Çocuk Köyü'nün herkese açık olduğunu dile getirdi.


(Bursa)

SON HABERLER

"Huzur Tablosu Daim Olsun"

İzciler Serindere Kanyonunu Keşfetti

Kentsel Dönüşüm Alanı'nda Tanıtım Ofisi Kuruldu

Türkiye'nin En Donanımlı "İÇME Suyu Kalite Kontrol Laboratuarı" Hizmete Girdi

Yeni Stadyuma Yeni Çıkış Yolu Geliyor...

Kirazlı Dere Mevkiine Altyapı Bağlantıları

Viranşehir Heyeti Karaman'a Geldi

Satranç Turnuvası Düzenlendi

Gençlik Eğitim Merkezleri Başarı Çıtasını Yükseltiyor

Hanımlar Spor Ve Kültür Merkezleri Tamamlanıyor