İZMİR Hafif yağmurlu
İSTANBUL Parçalı Bulutlu
ANKARA -2° Parçalı Bulutlu

Bolu Belediye Başkanı Gazetecilerle Buluştu

14 Ocak 2016 , PerşembeBolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle basın mensuplarına yemek verdi. Bolu Belediye spor Kulübü Sağlıklı Yaşam Merkezi'nde (BOBES) düzenlenen yemeğe Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Velioğlu, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları katıldı.

Her yıl düzenlenen etkinlikleri bu yıl üzücü haberler nedeniyle düzenlemediklerini söyleyen BGC Başkanı Bülent Velioğlu, "Geçtiğimiz yıllarda her 10 Ocak'ta etkinlikler yaptık. Ancak yeni yıla üzücü haberlerle başladık. Gazeteci arkadaşımız Ebru Eyvazoğlu'nun annesini kaybettik. Arkasından köşe yazarımız Kutay Kolludemiroğlu'nun babasını kaybettik. Bu acılı günlerde etkinliklerimizi iptal ettik. Sağolsun belediye başkanımızı bizi böyle bir yemekte buluşturdu. Kendisine kaynaşma sağladığı için teşekkür ederiz" dedi.


Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz da çalışan gazetecilerin yaşadığı sıkıntılara değinerek, "Sizler çok meşakatli bir meslekle uğraşıyorsunuz. Yeri geldiğinde canı pahasına haber yakalamaya çalışan insanlarsınız. Kamuoyuna doğru bilgileri aktarmak için yarışıyorsunuz. Özverili çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyorum. Mesai saatlerinizde beraber çalıştığımız anlar oluyor. Benim gibi zor bir adama katlandığınız için de ayrıca teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum" diye konuştu.


Konuşmaların ardından basın mensupları ve Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, kentteki çalışmalar ve yeni projeleri tartıştı.SON HABERLER

"Huzur Tablosu Daim Olsun"

İzciler Serindere Kanyonunu Keşfetti

Kentsel Dönüşüm Alanı'nda Tanıtım Ofisi Kuruldu

Türkiye'nin En Donanımlı "İÇME Suyu Kalite Kontrol Laboratuarı" Hizmete Girdi

Yeni Stadyuma Yeni Çıkış Yolu Geliyor...

Kirazlı Dere Mevkiine Altyapı Bağlantıları

Viranşehir Heyeti Karaman'a Geldi

Satranç Turnuvası Düzenlendi

Gençlik Eğitim Merkezleri Başarı Çıtasını Yükseltiyor

Hanımlar Spor Ve Kültür Merkezleri Tamamlanıyor