İZMİR Hafif yağmurlu
İSTANBUL Parçalı Bulutlu
ANKARA -2° Parçalı Bulutlu

KOZLU BELEDİYESİ'NDEN MEMURA EN BÜYÜK ZAM

6 Ocak 2016 , Çarşamba KOZLU BELEDİYESİ'NDEN MEMURA EN BÜYÜK ZAM

 Kozlu Belediyesi ile Bem-Bir-Sen iki yıllığına sözleşme imzaladı. 
Kozlu Belediyesi ile Bem-Bir-Sen arasında, belediyede çalışan memurlara yönelik toplu sözleşme imzalandı. Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin'in makamında gerçekleşen imza törenine Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç ile Başkan Ertan Şahin, Başkan Yardımcıları, müdürler ve diğer ilgililer katıldı.


İki yıllık toplu sözleşmeye imza atan Şahin, memurlarına Zonguldak'ta en büyük zammı verdi. Toplu sözleşmenin imzalanmasının ardından konuşan Şahin, "Kozlu'nun Zonguldak bölgesinde iki ikramiye veren ve en üst tavandan ücret veren belediye olduğumuzu teyit ettik. Biz memurlarımız bunu hak ediyor diye düşünüyoruz. Biz başarılıysak onlar sayesinde başarılıyız" dedi.

Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç ise belediyenin kıt kaynaklarını, personelin motivasyonu için seferber eden Ertan Şahin'e teşekkür ederek toplu sözleşmenin hayırlı olması temennisinde bulundu.

"VEREBİLECEK EN YÜKSEK RAKAMI VERDİK"

Zonguldak içinde memuruna en çok zam vererek memurlarını gururlandıran Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, "Bugün Allah'ın izniyle Bem-Bir-Sen sendikamızın Belediyemizdeki memurlarımızın yeni üyeliklerini, Bem-Bir-Sen sendikamızla birlikte memurlarımızın adına ilk toplu sözleşmemizi imzaladık. Kozlu'nun Zonguldak bölgesinde iki ikramiye veren ve en üst tavanda ücret veren belediye olduğumuzu teyit ettik. Biz bunu Memurlarımız hak ediyor diye düşünüyoruz. Biz başarılıysak onlar sayesinde başarılıyız. Biz belediyeciliği bir ekip anlayışında düşünüyoruz. Bunu memur arkadaşlarımıza ilerleyen günlerde inşallah aşılarsak, tüm memurların, tüm çalışanların çalışmasıyla başarılı olacağımıza inanıyorum. Belediye başkanlarının ve ekiplerin tek başına başarılı olamayacağını çok iyi biliyorum. Çünkü ben de onların içerisinden geldiğim için bunu çok iyi biliyorum. Bugün toplu sözleşmemizi imzaladık. Kozlu'muza ve memur arkadaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Belediye bütçe imkanları doğrultusunda verilebilecek en yüksek rakamları verdik ve zam vererek imzaladık toplu sözleşmeyi. Bunun da gururunu yaşıyoruz. Arkadaşlarımız buna layıktır. Onlardan verim aldıkça daha fazla zam vermeye her zaman hazırız. Belediyemizin zor imkanlarına rağmen hiç bir etki altında kalmadan ve diğer belediyelerin ne yaptığına bakmadan en üst seviyede yine toplu sözleşmemizi imzaladık" dedi.SON HABERLER

"Huzur Tablosu Daim Olsun"

İzciler Serindere Kanyonunu Keşfetti

Kentsel Dönüşüm Alanı'nda Tanıtım Ofisi Kuruldu

Türkiye'nin En Donanımlı "İÇME Suyu Kalite Kontrol Laboratuarı" Hizmete Girdi

Yeni Stadyuma Yeni Çıkış Yolu Geliyor...

Kirazlı Dere Mevkiine Altyapı Bağlantıları

Viranşehir Heyeti Karaman'a Geldi

Satranç Turnuvası Düzenlendi

Gençlik Eğitim Merkezleri Başarı Çıtasını Yükseltiyor

Hanımlar Spor Ve Kültür Merkezleri Tamamlanıyor