İZMİR Hafif yağmurlu
İSTANBUL Parçalı Bulutlu
ANKARA -2° Parçalı Bulutlu

MODERNİZE EDİLEN PAZARYERİ BELEDİYESİ MEZBAHANESİ HİZMETE GİRDİ

30 Aralık 2015 , Çarşamba MODERNİZE EDİLEN PAZARYERİ BELEDİYESİ MEZBAHANESİ HİZMETE GİRDİ

Bilecik İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hacı Dursun Yıldız, Pazaryeri Belediye Mezbahasını gezerek, "Modernize edilen tesiste artık hayvan kesimleri rahat bir ortamda seri bir şekilde yapılacak" dedi. 
Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde yeniden yapılan modern mezbaha vatandaşların hizmetine açıldı. Mezbahada ilk incelemeleri, İlçe Kaymakamı İbrahim Özdel, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Bilecik İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hacı Dursun Yıldız, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Necmettin Yoldaş, Hayvan Sağlığı ve Su Ürünleri Yetiştiriciliği Şube Müdürü Devrim Toraman ve yetkili personelin katıldı. İlk hayvan kesimi yetkilerin huzurunda yapıldı.
Pazaryeri'nde önceki mezbaha, günümüz şartlarına uygun ve talepleri karşılayamadığı için geçtiğimiz sene yıkıldığını anlatan Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, "Monaray sistemiyle modernize ettiğimiz mezbahanemizde incelemelerde bulunup ilk hayvan kesimini gerçekleştirdik. Modernize edilen tesiste artık hayvan kesimleri rahat bir ortamda seri bir şekilde yapılacak. İlçemizi tarim ve hayvancılıkta potansiyelleri kullanıp hedeflediğimiz yerlere getirmek için yatırımlarımız devam edecek hep birlikte başaracağız Pazaryeri kazanacak " dedi.SON HABERLER

"Huzur Tablosu Daim Olsun"

İzciler Serindere Kanyonunu Keşfetti

Kentsel Dönüşüm Alanı'nda Tanıtım Ofisi Kuruldu

Türkiye'nin En Donanımlı "İÇME Suyu Kalite Kontrol Laboratuarı" Hizmete Girdi

Yeni Stadyuma Yeni Çıkış Yolu Geliyor...

Kirazlı Dere Mevkiine Altyapı Bağlantıları

Viranşehir Heyeti Karaman'a Geldi

Satranç Turnuvası Düzenlendi

Gençlik Eğitim Merkezleri Başarı Çıtasını Yükseltiyor

Hanımlar Spor Ve Kültür Merkezleri Tamamlanıyor