İZMİR Hafif yağmurlu
İSTANBUL Parçalı Bulutlu
ANKARA -2° Parçalı Bulutlu

BELEDİYE BAŞKANI MEMİŞ'İN YENİ YIL MESAJI

30 Aralık 2015 , Çarşamba Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Memiş, mesajında şu ifadelere yer verdi:"Bayburt için birçok sorunu çözüme kavuşturduğumuz bir yılı geride bırakırken yeni hizmetler ve yeni çalışmalarla, yoğun bir şekilde geçecek 2016 yılına heyecanla hazırlanıyoruz. 2015 yılında olduğu gibi 2016 yılında da Bayburt'umuzun ekonomik ve sosyal gelişimine katkı sağlayarak, vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek ve uygulanacak projelerle Bayburt'u Türkiye'de örnek gösterilecek bir kent haline getirmek için çalışacağız.

2016 yılı Bayburt için hep hayalini kurduğumuz kadim şehir kültürü ile modern kent kimliğini birleştirmeye başladığı bir yıl olacak. Bayburt Belediyesi olarak yeni yılda halkımızın da desteğiyle üzerinde çalıştığımız projeleri bir bir hayata geçirerek gelip görüldüğünde hayran kalınacak Bayburt'u oluşturma yolunda adımlar atmaya devam edeceğiz.


Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılınızı tebrik eder, 2016 yılının ülkemiz, Bayburt'umuz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını yüce Rabbimizden niyaz ederim."

SON HABERLER

"Huzur Tablosu Daim Olsun"

İzciler Serindere Kanyonunu Keşfetti

Kentsel Dönüşüm Alanı'nda Tanıtım Ofisi Kuruldu

Türkiye'nin En Donanımlı "İÇME Suyu Kalite Kontrol Laboratuarı" Hizmete Girdi

Yeni Stadyuma Yeni Çıkış Yolu Geliyor...

Kirazlı Dere Mevkiine Altyapı Bağlantıları

Viranşehir Heyeti Karaman'a Geldi

Satranç Turnuvası Düzenlendi

Gençlik Eğitim Merkezleri Başarı Çıtasını Yükseltiyor

Hanımlar Spor Ve Kültür Merkezleri Tamamlanıyor