İZMİR Hafif yağmurlu
İSTANBUL Parçalı Bulutlu
ANKARA -2° Parçalı Bulutlu

OSMANCIK'TA BELEDİYE HİZMET KAMPÜSÜ İÇİN KURBAN

18 Aralık 2015 , Cuma Osmancık Belediyesi yeni hizmet kampüsü inşaatı hızla devam ediyor. İnşaatta Belediye Başkanı Hamza Karataş'ın da katılımıyla kurban kesildi.


Osmancık Belediyesi tarafından teknik birimleri bir kampüste toplayarak daha verimli ve etkin hizmet üretmek amacıyla inşa edilen Yeni Hizmet Kampüsünde çevre duvarlarının tamamlanmasının ardından hizmet binalarının inşaatına başlandı. Hizmet merkezinin kaba inşaatı tamamlandı.
İtfaiye binasının ise temeli atılıyor. İnşaatta Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş'ın da katılımıyla kurban kesildi.Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, "Osmancık Belediyesi olarak Fen İşleri, Su ve Kanalizasyon, Temizlik İşleri ve İtfaiye Müdürlüklerini bir kampüste birleştiriyoruz. Amacımız bir bütünlük içerisinde daha etkin ve daha verimli hizmet üretmek. İnşaatımız hızla ilerliyor. Önümüzdeki günlerde itfaiye binasına başlanacak. İşçilerimize kazasız bir iş ortamı diliyorum. İnşallah kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız. Şimdiden şehrimize hayırlı olsun" diye konuştu.

SON HABERLER

"Huzur Tablosu Daim Olsun"

İzciler Serindere Kanyonunu Keşfetti

Kentsel Dönüşüm Alanı'nda Tanıtım Ofisi Kuruldu

Türkiye'nin En Donanımlı "İÇME Suyu Kalite Kontrol Laboratuarı" Hizmete Girdi

Yeni Stadyuma Yeni Çıkış Yolu Geliyor...

Kirazlı Dere Mevkiine Altyapı Bağlantıları

Viranşehir Heyeti Karaman'a Geldi

Satranç Turnuvası Düzenlendi

Gençlik Eğitim Merkezleri Başarı Çıtasını Yükseltiyor

Hanımlar Spor Ve Kültür Merkezleri Tamamlanıyor