İZMİR Hafif yağmurlu
İSTANBUL Parçalı Bulutlu
ANKARA -2° Parçalı Bulutlu

BAŞKAN GÜLER, ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

17 Aralık 2015 , Perşembe Tavşanlı Belediyesi, Kavaklı, Yeni, Durak, Dağçeşme, Çukurköy ve Bağlık Mahallelerindeki bazı cadde ve sokaklarda yol yapım çalışmalarını sürdürüyor


Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Atabay ve birim amirleriyle birlikte iş yerlerini gezerek yürütülen çalışmalardaki son durumu inceledi.

Belediye çalışmalarının ağır kış şartları etkili olmadan önce hızlandırılmasını ve sorun yaşanmayacak şekilde planlanmasını isteyen Başkan Güler, "Metoroloji verilerine bakıldığında önümüzdeki günlerde ağır kış şartlarının doğu illerinde olduğu gibi bölgemizde de etkili olması bekleniyor. Belediye olarak son günlerde iyi giden hava şartlarında hızlı bir şekilde işlerimizi tamamlamanın planlarını yapıyoruz. Birçok bölgede aşırı yağışlara karşı önlem olarak kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarını ayırarak büzlerin çaplarını genişlettik. Artık yüksek kesimlerden gelen sular merkezde birikmeden aşağıya alınacak. Çalışmalar esnasında sökülen yolları da yeniden yapıyoruz. Halkımızın sorun yaşamaması için de bitmek üzere olan cadde ve sokaklarda devam eden işlerin hızlandırılması talimatını verdik. Yenilenen cadde ve sokaklarımız halkımıza hayırlı olsun" dedi.

Bu arada, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler'in iş yerlerindeki incelemeleri sırasında bazı mahalle sakinleri de yürütülen çalışmalardan ötürü duydukları memnuniyeti dile getirdi. Vatandaşlar Belediye Başkanı Mustafa Güler'e teşekkür edip, belediye çalışanlarına hayırlı işler diledi.

SON HABERLER

"Huzur Tablosu Daim Olsun"

İzciler Serindere Kanyonunu Keşfetti

Kentsel Dönüşüm Alanı'nda Tanıtım Ofisi Kuruldu

Türkiye'nin En Donanımlı "İÇME Suyu Kalite Kontrol Laboratuarı" Hizmete Girdi

Yeni Stadyuma Yeni Çıkış Yolu Geliyor...

Kirazlı Dere Mevkiine Altyapı Bağlantıları

Viranşehir Heyeti Karaman'a Geldi

Satranç Turnuvası Düzenlendi

Gençlik Eğitim Merkezleri Başarı Çıtasını Yükseltiyor

Hanımlar Spor Ve Kültür Merkezleri Tamamlanıyor