İZMİR Hafif yağmurlu
İSTANBUL Parçalı Bulutlu
ANKARA -2° Parçalı Bulutlu

Büyükşehir Aşure Hayırlarına Katıldı

27 Eylül 2018 , Perşembe

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Muharrem ayı dolayısıyla Ayakkabıcılar Esnaf Odası ile Saruhanlı ilçesi Mütevelli Mahallesi'nin düzenlediği aşure hayırlarına katıldı.

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, ilk olarak Ayakkabıcılar Esnaf Odası tarafından düzenlenen aşure hayrına katıldı. Oda Başkanı Ahmet Akçın ve yönetimiyle bir araya gelen ve esnaf ile vatandaşlara aşure ikramında bulunan Güzgülü, düzenlenen hayrın Allah katında kabul olmasını temenni ederek, esnafa da hayırlı işler dileklerinde bulundu.

Mütevelli'de Aşure Hayrı

MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, daha sonra Saruhanlı ilçesine bağlı Mütevelli Mahallesi'nde düzenlenen aşure hayrına da katıldı. Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Süleyman Kahramanlar ve Mütevelli Mahallesi Muhtarı Yaşar Mehmet İçigen tarafından karşılanan Güzgülü, düzenlenen hayrın kabul olmasını temenni etti. Mütevelli Mahallesi 100. Yıl Parkı'nda gerçekleştirilen aşure hayrında Güzgülü, Mütevelli sakinlerine Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün de selamlarını iletti.


SON HABERLER

Tüm Bel-Sen Genel Başkanı Erdal Bozkurt'tan Ziyaret

Tüm

Dükkanda 1 Haftadır Mahsur Kalan Kediyi İtfaiye Kurtardı

TOKAT'ta

Belediyemizden Engeli Olan Vatandaşlarımıza Özel Hizmet

Tunceli

Çocuklar ve Yaşlılar Buluştu

Şırnak'ta

Uşak'ta Tenis Turnuvası

Sporun

Okçular Osmaniye'de

Osmaniye

Şehre Nefes Aldıran Dokunuşlar

Niğde

Başkan Asya, Askf Heyetini Ağırladı

Belediye Tesislerimizi Tanıyoruz" Projesi Faaliyete Geçti

Oyun Grupları Revize Ediliyor