İZMİR Hafif yağmurlu
İSTANBUL Parçalı Bulutlu
ANKARA -2° Parçalı Bulutlu

Her Pedal Bir Kitap

24 Eylül 2018 , Pazartesi

Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş., sporu sosyal sorumluluk projeleriyle birlikte yaygınlaştırmaya devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. her yaş grubuna uygun sportif faaliyetleri başarıyla gerçekleştirirken yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekiyor. Spor A.Ş. bu kez "Her Pedal Bir Kitap" adı altındaki etkinliği ile köy okullarına gönderilmek üzere kitap topladı. Başkan Çelik, etkinliğe bir koli kitapla katılarak destek verdi.

Kitle sporlarını sosyal sorumlulukla birleştiren Büyükşehir Belediyesi Gültepe Parkı'nda "Her Pedal Bir Kitap" etkinliği gerçekleştirdi. Etkinliğe yaklaşık 2 bin 500 kişi katıldı. Katılımcılar köy okulları için kitap getirerek hem son derece güzel bir etkinliğe katıldılar hem de anlamlı bir kampanyaya destek verdiler.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de "Her Pedal Bir Kitap" etkinliğine bir koli kitapla destek verdi. Burada yaptığı konuşmada tüm katılımcılara teşekkür eden Başkan Çelik, Spor A.Ş.'nin bir yıl içinde gerçekleştirdiği etkinliklere yaklaşık 500 bin kişinin katıldığını söyledi. Tüm bu güzel etkinliklerin halkın katılımıyla anlam kazandığını ifade eden Başkan Çelik,  "Etkinliklerimize sosyal bir tama da yüklüyoruz. Daha önce yaşlılarımızın katılımıyla etkinlik yaptık. Düzenlediğimiz yürüyüşte kan bağışı gerçekleştirdik. Otizmli çocuklarla Sevgi Evleri'ndeki çocukların katılımıyla doğa kampları gerçekleştirdik. Tüm bu etkinlikler sosyal bağımızın güçlenmesine de katkıda bulunuyor" dedi.

Başkan Mustafa Çelik, etkinliğe yaklaşık 2 bin 500 kişinin katıldığını ifade ederek tüm katılımcılara destekleri için teşekkür etti. Başkan Çelik, etkinliğe katılanlarla öz çekim de yaptı.  


SON HABERLER

Tüm Bel-Sen Genel Başkanı Erdal Bozkurt'tan Ziyaret

Tüm

Dükkanda 1 Haftadır Mahsur Kalan Kediyi İtfaiye Kurtardı

TOKAT'ta

Belediyemizden Engeli Olan Vatandaşlarımıza Özel Hizmet

Tunceli

Çocuklar ve Yaşlılar Buluştu

Şırnak'ta

Uşak'ta Tenis Turnuvası

Sporun

Okçular Osmaniye'de

Osmaniye

Şehre Nefes Aldıran Dokunuşlar

Niğde

Başkan Asya, Askf Heyetini Ağırladı

Belediye Tesislerimizi Tanıyoruz" Projesi Faaliyete Geçti

Oyun Grupları Revize Ediliyor