İZMİR Hafif yağmurlu
İSTANBUL Parçalı Bulutlu
ANKARA -2° Parçalı Bulutlu

Pafem'den Başkan Salman'a Ziyaret

3 Ağustos 2017 , Perşembe

Kurulma aşamasında olan Paşakent Folklor Eğitim Merkezi ve Spor Kulübü Derneği (PAFEM) heyeti Paşakent Mahallesi Muhtarı Nihat Turhan, Halk Eğitim Usta Öğretici Faruk Koyuncu ve Burhan Eryiğit Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ı ziyaret etti.

Yalova'da folklor kültürünün önemli bir yere geldiğini ve başarıların artmasıyla birlikte folklor üzerine çalışmalar yapan derneklerin arttığını belirten Başkan Salman, Paşakent mahallesinde kurulacak olan dernekle bu mahallemizde gençlerin folklora ilgisinin artacağına söyledi.

Yalova Belediyesi olarak kurulum aşamasında olan derneğe destek vereceklerini belirten Başkan Salman sözlerine şöyle devam etti; " Öncelikle kurulma aşamasında olan derneğinize şimdiden hayırlı olsun demek istiyorum. Sizleri tanıdığım için bunu başaracağınıza inanıyorum. Hepiniz benim gözümde birbirinden değerli insanlarsınız. Yapacağınız çalışmalarla Paşakent Mahallesinde gençlerimizin sosyal ve kültürel anlamda folklora ve derneğiniz bünyesinde yer alan spora yönlendireceksiniz. Bizde derneğin çalışmalarına belediye olarak elimizden geldiği kadar destek vermeye çalışacağız" dedi.SON HABERLER

Tüm Bel-Sen Genel Başkanı Erdal Bozkurt'tan Ziyaret

Tüm

Dükkanda 1 Haftadır Mahsur Kalan Kediyi İtfaiye Kurtardı

TOKAT'ta

Belediyemizden Engeli Olan Vatandaşlarımıza Özel Hizmet

Tunceli

Çocuklar ve Yaşlılar Buluştu

Şırnak'ta

Uşak'ta Tenis Turnuvası

Sporun

Okçular Osmaniye'de

Osmaniye

Şehre Nefes Aldıran Dokunuşlar

Niğde

Başkan Asya, Askf Heyetini Ağırladı

Belediye Tesislerimizi Tanıyoruz" Projesi Faaliyete Geçti

Oyun Grupları Revize Ediliyor