İZMİR Hafif yağmurlu
İSTANBUL Parçalı Bulutlu
ANKARA -2° Parçalı Bulutlu

Netpoint Dijital Webrazzi Mobil'17 Konferansına Destek Oluyor

10 Nisan 2017 , Pazartesi


Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital PR hizmetleri ile Türkiye'nin önde gelen markalarına dijital çözümler üreten Netpoint Digital, Webrazzi Mobil'17 konferansına destek veriyor.


Türkiye'nin önde gelen markalarına dijital pazarlama hizmetleri sunan Netpoint Digital, internet alanındaki uluslararası gelişmeleri inceleyerek analiz eden teknoloji blogu Webrazzi'nin bu yıl da düzenlediği Webrazzi Mobil'17 konferansının destekçileri arasında yer alıyor.

12 Nisan Çarşamba günü yapılacak olan Webrazzi Mobil'17 etkinliğinde mobil uygulamalar, ödeme çözümleri, yayıncılık, pazarlama faaliyetleri ve genel olarak mobil dönüşüm tüm yönleriyle ele alınacağı ele alınacak. Webrazzi Mobil 2017'de mobil trafikler web'i geride bırakmışken mobil dünyaya dair tüm detaylar gün boyunca sektörle ilgilenen birçok internet girişimi için paylaşılacak. Konferansta konuşmacı olarak yer alacak ilk isimler ise şu şekilde belirlendi:
N'oluyo Kurucu Ortağı Ali Atalık, Volt Kurucusu Ali Halabi, Longi Kurucu Ortağı Berk Yılmaz, Taptoweb Kurucu Ortağı Enes Urhan, BİSU Kurucu Ortağı Ergin Üner, MMA Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Handem Çelenkler, MMA Türkiye İcra Komitesi Üyesi Haymi Behar, MMA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Işık İlhan, BKM Genel Müdür Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu, MMA Türkiye İcra Komitesi Üyesi Zehra Öney.

Webrazzi Mobil'17 etkinliğine destek veren dijital pazarlama ajansı Netpoint Digital, internetle birlikte önemli hale gelen basın bülteni içeriklerini arama motorlarına uyumlu bir şekilde hazırlıyor ve online görünürlük anlamında şirket haberleri için performans odaklı çözümler üretiyor. Aynı zamanda Netpoint, şirketlerin haberlerini sadece basın mensuplarına göndermekle kalmayıp, içeriklerin internet ortamında da yayınlanmasını sağlıyor. Netpoint Dijital, profesyonel içerik üretimi, dijital mecra kullanımı ve kullanıcı deneyimi konusunda 18 yıldır hizmet veriyor ve markalara içerik pazarlaması, SEO çalışmaları ile ilgili projeler üretiyor.

Webrazzi'nin yıl boyunca düzenleyeceği etkinliklerin destekçileri arasında yer almaya devam edecek olan Netpoint Digital'in verdiği dijital pazarlama ajansı hizmetleri hakkında detaylı bilgiye www.netpoint.com.tr web sitesinden, Dijital PR servisleri hakkında bilgiye

www.kurumsalhaberler.com web sitesinden ulaşılabilir.

SON HABERLER

"Huzur Tablosu Daim Olsun"

İzciler Serindere Kanyonunu Keşfetti

Kentsel Dönüşüm Alanı'nda Tanıtım Ofisi Kuruldu

Türkiye'nin En Donanımlı "İÇME Suyu Kalite Kontrol Laboratuarı" Hizmete Girdi

Yeni Stadyuma Yeni Çıkış Yolu Geliyor...

Kirazlı Dere Mevkiine Altyapı Bağlantıları

Viranşehir Heyeti Karaman'a Geldi

Satranç Turnuvası Düzenlendi

Gençlik Eğitim Merkezleri Başarı Çıtasını Yükseltiyor

Hanımlar Spor Ve Kültür Merkezleri Tamamlanıyor